KONST / Litografier / Litografi 12691193
nr 1269 1193
Louis Bastin
(1912-1979), Sverige
Litografi, Kvinna. Signerad, 35x22 cm
Louis Bastin, svensk målare och grafiker född i Moskva 1912, död 1979.
Utrop:
400 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:26:26
150 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Louis Bastin
Läs mer om Louis Bastin